Výlet do IQ parku Liberec 29. 9. 2012

Tak a máme za sebou další velmi povedenou akci!

Sobotní ráno bylo sice malinko zamračené, to nám ale nebránilo nasednout na vlak a vydat se směr Liberec. Cesta chvílemi utíkala, chvílemi se vlekla. To nám ale nevadilo, zabavili jsme se nejen sami mezi sebou, ale i hrami na postřeh a v neposlední řadě rozdělením do týmů. V Liberci jsme jen přeběhli z nádraží do Babylonu, kde na nás již čekalo několik bludišť a labyrintů. A nejen jich, byly zde i místnosti plné vědy a poznání. Asi nejdéle jsme se zdrželi v Temné místnosti, kde jsme si vyzkoušeli, jak to je, když člověka zradí zrak a musí se spolehnout na ostatní smysly. Po prohlédnutí všech možných atrakcí jsme se přesunuli do jídelny Jizerka, kde jsme se pořádně nabaštili, abychom vydrželi celé odpoledně. Jídla jako svíčková nebo špagety, to vše nám udělalo velkou radost. Po obědě jsme se opět vrátili do IQ parku a vrhli se již přímo na jeho expozice. V prvním patře jsme si prohlédli vodní svět a vše kolem nerostů, minerálů a těžby na našem území. Ve druhém patře jsme se dostali na kloub fyzikálním zákonům. Třetí patro skýtalo nepřeberné množství atrakcí zaměřených na lidské tělo a vše, co s ním souvisí a patro čtvrté, kde bylo hodně šero se zaměřovalo na další zajímavosti, kuriozity a aktivity, které se jinam nevešly. Jelikož jsme ale už museli běžet na vlak, rychle jsme se jen hromadně vyfotili před termokamerou, doběhli si do šatny pro věci a honem na nádraží. Zpáteční cesta vlakem utíkala rychle, měli jsme všichni tolik co vyprávět. V Ústí na nádraží na nás už rodiče čekali, tak jsme se rozloučili a honem domů.

Zase příště….. :o

Ráďa

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce sdružení, Příspěvky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>