Čtyřdenní pobyt v Chotyni u Hrádku nad Nisou 29.8 – 1.9.2012

Tak a máme to za sebou…
Poslední prázdninové dny patřili zábavě a poznání…

V termínu od 29. srpna do 1. září jsme se vydali na naší první pobytovku. Ubytování jsme zajistili v rodinném domku v obci Chotyně u Hrádku nad Nisou, kde jsme si také vařili. Tedy ne my všichni, ale naše vrchní teta kuchařka Romča a my jsme si pěkně pošmákli.
Program měla na starosti Ráďa, byl plný her, stmelovacích a koordinačních aktivit. Výlety obstarával Honza. Nejprve na koupaliště Kristýna, kde jsme si užili super vodní klouzačku a pěkné slunné odpoledne ve vodě. Večer nás vzal na kukandu na Ještěd do Liberce, kde jsme si udělali pár príma fotek a podívali se nejen zvenčí, ale i zevnitř, jak to na takovém hotelovém vysílači vypadá. V pátek, jelikož celý den s přestávkami pršelo, byli jsme zalezlí jako krtci. Každé bezdeštivé chvilky jsme ale využili, nejprve k procházce po vsi a návštěvě místní cukrárny, později k rychlovýletu na blízký hrad Grabštejn. Neabsolvovali jsme sice prohlídku hradních prostor, zato jsme si pořídili turistické deníčky, které nám po večeři Honza každému pomohl vyplnit a pochopit.
Sobotní cesta domů se odsunula o pár hodin, protože místní hasiči pořádali velkou slávu. Děti se zúčastnily soutěží o ceny a prohlédli si hasičskou techniku. Cestou domů jsme se ještě zastavili u Slonních kamenů a odlovili naší 1. společnou kešku. Pak ještě v Prácheňské cukrárně no a potom už jen předání rodičům a šup do postele, dospat ty 4 super dny!!!
Příště všichni AHOOOOJ!!!!
Ráďa :o

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Příspěvky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>