Bramberendo 2014

Tak a máme to za sebou, piráti…..

Další povedený tábor, tentokrát osmidenní, v Lučanech nad Nisou. Přes komplikace spojené s odřeknutím účasti některých dospělých jsme nakonec vše zvládli a až na pár menších zádrhelů proběhlo vše v pořádku, bez vážných zranění a větších problémů. Nakonec, bez těch menších peripetií by to byla nuda.

Tábor se konal v termínu 5. – 13. 7. 2014 v horské chalupě „Pod Bramberkem“ v obci Lučany nad Nisou. Celotáborové téma byli PIRÁTI – HLEDAČI POKLADŮ. Děti byly ubytovány v pokojích po 2 – 5, dle věku a pohlaví. O kuchyni a plná bříška se staral náš kuchař, zvaný pirát Míra. O program pak RáďIMG_4566

Počasí si s námi hrálo celý týden, v neděle a pondělí bylo slunečno a tak jsme vyrazili na výlet a také k vodě. Nedaleko jsme totiž měli koupaliště. A hlavně, taky stánek s nanuky!!! Od úterka však střídavě pršelo a tak nám nezbylo nic jiného než se zašít do společenské místnosti a hrát si tam :-(. Ale nakonec se počasí umoudřilo a občas nás pustilo ven. Stihli jsme tak saně, táboráky, sběr borůvek, stavění pirátských chýší, střílení ze vzduchovek, spoustu her v lese a na hřišti a nevím, co ještě……prostě toho bylo tolik, že si to člověk ani zapamatovat nemůže… Taky jsme si vyrobili pirátskou vlajku a kostýmy!!! Každý dostal pásku přes oko, jako správný pirát!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V pátek odpoledne za námi přijely ještě teta Lenka a teta Míša, které nám dodaly sílu do posledních chvil. Pomohli hlavně s úklidem, za což jim patří veeeelký dík!!!!

Poděkování patří taktéž všem našim sponzorům a dárcům. Nejvíce však pekárně INPEKO, spol. s. r. o. a ÚMO Neštěmice. Děkujeme!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V neděli, když jsme odjížděli jsme si posteskli, že bychom tu klidně zůstali o něco déle, jen nám nějak docházejí zásoby čistého oblečení :-) A tak jsme vyrazili k nádraží a vlakem směr Ústí. Tam už na nás čekali rodiče, na které jsme hned spustili lavinu vyprávění
a zážitků.

Už se těšíme na další společné chvíle, proto ahooooj v srpnu!!!!!!!

Ráďa, Honza a ostatní :D

PS: Více fotek najdete také na www.facebook.com/HraveUstiOS

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce sdružení a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.