Cyklo tábor 2013 Smržovka

Od soboty 13. do soboty 20. července proběhl náš další tábor. Tentokrát se konal ve Smržovce v Jizerských horách a pojali jsme ho jako kombinaci cyklo pěších výletů.

Ubytování bylo v chatě Školačka. Jako vedoucí jeli Honza, Petr, Luboš a Radka. O kuchyni se starala Jaruška a praktikantka Týnka byla všem k ruce.

Během týdne jsme byli na rozhlednách Černá Studnice a Bramberk, vyhlídce Hvězda, na koupališti, v Bozkovských jeskyních, v muzeu tanků, na Bukové hoře, na sáňkařské dráze, kde jsme si i zajezdili na kolečkových saních nebo třeba ve sportovní hale. Celý týden probíhala i táborová olympiáda, zaměřená nejen na fyzickou zdatnost, ale i na vědomosti, postřeh a spolupráci ve skupinách.

Celý týden nám vycházelo počasí, vůbec nepršelo. Žádná vážná zranění také nevznikla, jen pár modřin a škrábanců.

Poděkování patří všem účastníkům týdenního tábora, dětem i dospělým. Jmenovitě pak Honzovi, Rádě, Lubošovi, Petrovi, Jarušce (ty domácí buchty byly fakt super), Týnce. A taky Romče Heduš Sekyrové, babičce a dědovi Mizerovým za skvělé borůvkové knedlíky, Pavle a Ládíkovi Drahošovým za doprovod a vymýšlení skopičin :-) , Honzovi a Áje Křemenovým za sponzorované vitamíny v podobě melounů, Tomášovi Mizerovi mladšímu i staršímu, Kačce Mizerové, Davidovi Hodanovi a Honzovi Drátkovi Vejdělkovi za výborný sáňkařský trénink a dalším a dalším.

Bez vás by to nebylo ono.

Také bychom rádi poděkovali za finanční podporu ÚMO Neštěmice a za výborné pečivopekárně Inpeko s. r. o., konkrétně pak paní starostce Miloslavě Válkové a panu řediteli Miroslavu Kubínovi.

Děkujeme všem, kteří nám věřili a kteří s námi spolupracovali, aby mohl vzniknout takový super týden v Jizerkách !!! DÍKY!!!

Nejnovější příspěvky

  1. Bramberendo 2016 ODJEZD – PŘÍJEZD Komentáře nejsou povoleny
  2. Bramberendo 2016 Komentáře nejsou povoleny
  3. BRAMBERENDO 2015 Komentáře nejsou povoleny
  4. Bramberendo 2014 Komentáře nejsou povoleny